Podlahy Blansko vinylové podlahy dřevěné plovoucí podlahy pokládka renovace parket

Rychlý kontakt:

 +420 704 200 300
  info@stylefloor.cz
specialisté na podlahy
ZAKUPTE SI VINYLOVOU PODLAHU OD NÁS A MY  VÁM JI ZDARMA POLOŽÍME 
PODLAHOVÝ INSPEKTOR

 

Stejně tak jako se v současné době média zajímají o kvalitu potravin,  rozhodli jsme se poukázat na špatnou úroveň nabídky podlahových krytiny.

Nejsme velkoobchod nebo řetězec, jsme specialisté, proto se snažíme  otevřeně mluvit o tom, jak to v současné době na trhu s podlahovinami  vypadá. Nejdůležitější faktor při výběru podlahy je cena! Na každém rohu  se setkáváme s otázkami ohledně ceny a nabídky různých slev. Je však  cena důležitější než původ a kvalita výrobku? Je cena důležitější než  zdravotní nezávadnost produktu? Je cena důležitější než užitné  vlastnosti a funkčnost výrobku? Stáváme se opravdu místem, kde se sváží  odpady z celé Evropy? Toto jsou důležité otázky, které by se měly začít  poměrně rychle řešit.

 

Když někde vidíme reklamu na podlahu, kde prodávající inzeruje luxusní  a vysoce kvalitní materiál za nesmyslnou cenu je nám z toho zle. Jedná  se o klamání spotřebitele, který ve finále neví, čemu má věřit. Říká se,  že v restauračních zařízení je v dnešní době číslo jedna servis, stejně  tomu tak je podle nás i v prodeji zboží, u podlahovin o to víc. Kupující  je ve většině případů laik a je potřeba, aby dostal správné informace,  podle kterých si může objektivně vybrat vhodný materiál. Často se však  stává, že kupující dostane pouze ty informace, které se hodí  prodávajícímu.

 

Hlavní zásady pro výběr podlahové krytiny

 

 1)      Chodit vybírat ke specialistům

 

Pokud hledáte opravdu něco kvalitního do čeho má smysl investovat, pak  musíte správně vybírat. V případě, že hledáme podlahové krytiny,  rozhodně je nebudeme hledat v supermarketu či v nějakém „hobbymarketu“.

Návštěva showroomu nebo kamenného obchodu, kde má prodávající sortiment  řádně vyvzorovaný je první důležitý bod. Další rozhodující faktor je  servis, tedy schopnost prodávajícího podat o produktu detailní informace  včetně funkčnosti v provozu. Často se stává, že v řetězcích je personál  vzhledem k šíři sortimentu špatně proškolený a dává zavádějící  informace. Dokonce máme zkušenost takovou, že zaměstnanci řetězce ani  netušili, že daný produkt firma prodává, i když ho vesele inzeruje.

 

 2)      Nevybírat podlahové krytiny pouze podle nízké ceny

 

Cena je další důležitý faktor, který ovlivňuje výběr produktu. Pokud je  něco v akci, pak to musí být vždy výhodné, nebo ne? Ve velké míře  případů je tomu právě naopak a počáteční nízká investice se může dost  zle vymstít. Nejlepší příklad jsou hladké podlahy do projektů. Investor  často nechce dát větší počáteční investici do materiálu, koupí  standardní produkt a každý rok dává nesmyslné částky za jeho údržbu.

Místo toho by však mohl na samém začátku investovat rozumě, koupit  kvalitní materiál včetně dnes již dostupné profesionální povrchové  úpravy a každý rok šetřit na údržbě, kterou v tomto případě provádět  nemusí. Jsou to velmi jednoduché počty a ve finále investor zjistí, že i  když na začátku dal více peněz za kvalitnější materiál, nakonec oproti  levnějšímu standardu ušetřil.

 

Stejně tak je tomu i v případě materiálů pro residenční prostory. Pokud  je materiál v nějaké akční ceně, měli bychom si nechat detailně  vysvětlit, co vlastně za počáteční nízkou investici dostaneme. Koupíme  si materiál v akční ceně i když bude zdravotně závadný nebo bude mít  omezenou funkčnost? Samozřejmě se dají v dnešní době koupit velmi  kvalitní produkty za výhodné ceny, chce to jen hledat na správných  místech.

 

Pokud budete mít jakékoli otázky, rádi Vám poradíme či poskytneme  seznámení s produktem o který máte zájem. Kontaktujte nás na  info@stylefloor.cz nebo +420 606 808 606