Podlahy Blansko vinylové podlahy dřevěné plovoucí podlahy pokládka renovace parket

Rychlý kontakt:

 +420 704 200 300
  info@stylefloor.cz

Vinylové podlahy Gerflor

Stálé inovace Gerflor investuje do výzkumu s cílem poskytnout zákazníkům vysoce kvalitní podlahy založené na nejnovějších poznatcích.

-Jednodušší pokládka i použití

-Optimální komfort

-Inovativní a působivé dekory

-Mimořádná odolnost proti poškození

-Respekt k životnímu prostředí

specialisté na podlahy
ZAKUPTE SI VINYLOVOU PODLAHU OD NÁS A MY  VÁM JI ZDARMA POLOŽÍME 

PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Home Comfort

Home Comfort
Už samotný název Home Comfort napovídá, že se jedná o podlahový produkt, který se svým uživatelům snaží nabídnout především maximální pohodlí. Aby se tohoto vysokého komfortu dosáhlo, bylo zapotřebí splnit nejčastější požadavky domácností na tento druh materiálu, jako jsou například: redukce hluku, kročejový útlum, dobrá akumulace tepla, snadná údržba, odolnost, trvanlivost a komfort při chůzi. Právě proto byla u PVC podlahové krytiny Gerflor Home Comfort zesílená Fiber Glass textilní podložka, aby mohla, společně se speciální transparentní úpravou povrchu Pure Clean, nabídnout požadované vlastnosti. Celková tloušťka materiálu vychází na 4,2 mm a to je u tohoto typu podlahovin od Gerflor rozhodně nejvíc. Unikátní patentovaná technologie – textilní podložka GERFLOR – jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

více informací open
PVC podlahy Gerflor Home Comfort patří do kategorie bytových podlahových krytin. Nabízí vysokou odolnost a pestrou paletu dekorů. Užitná třída 23/31 značí, že je dostatečně odolná pro použití v domácnostech na plochách s intenzivním provozem (např. obývací pokoje, vstupní haly), a že je také odolná i pro použití v mírně zatěžovaných komerčních provozech, což zahrnuje plochy s nízkým nebo občasným využitím (např. hotelové pokoje, konferenční místnosti, malé kanceláře). Aby toho nebylo na tak příjemnou podlahovinu málo, je vyrobena unikátní patentovanou technologií, díky které jsou podlahy Gerflor, v porovnání s jakoukoliv jinou PVC podlahovou krytinou, nejméně citlivé na nerovnosti podkladu. Vysokou kvalitu podlah Gerflor Home Comfort podtrhuje 15 letá záruka.

Povrchová úprava Pure Clean

U podlahové krytiny Gerflor Home Comfort se nyní můžete setkat s novou generací povrchové úpravy Pure Clean. Polyuretanová glazura vytváří efektivní bariéru, která pomáhá zabránit škodlivým efektům nečistot, bakterií a také všem vnějším vlivům denního opotřebení. Povrchová úprava Pure Clean navíc redukuje přirozenou lesklost PVC a věrně podtrhuje dokonalou imitaci povrchu podlah v mnohem realističtějším vzhledu.

Výhody

Jednoduchá pokládka.

Tloušťka a stabilita.

Jemnost a pohodlnost při chůzi.

Bez lepení.

Tichá a teplá podlaha.

Neprůzvučnost 20 dB- Nejlepší akustický výsledek, který byl dosažen vinylovou podlahou.

Zvuková odolnost

Home Comfort udrží teplo i na studeném podkladu.

Doporučujeme pro úžasný pocit tepla.

Teplota podlahy po 60 min. působení – 4° C:

Tepelnost

Dokonale pružná podlaha Home Comfort.

Do původní tloušťky se vrátí po 1 týdnu bez protlaků.

Tvarová stálost

Jednoduchá pokládka aneb co jinde nezískáte

Hlavní bolestí PVC podlah je vysoká citlivost na kvalitu podkladů. Problémem je jejich “schopnost” prokopírovat nerovnosti podkladu na svůj vlastní povrch. Po čase se pak na povrchu zřetelně začnou ukazovat nerovnosti vrstvy pod PVC podlahovou krytinou.

PVC pokládka

Naproti tomu podlahové krytiny Gerflor Home Comfort jsou schopny mírné nerovnosti podkladu vyrovnat. Nemusí tak být nutné před pokládkou podklad stěrkovat vyrovnávacími hmotami. Tím se dá docílit časové úspory, vyhnete se nebezpečím, která vznikají při aplikaci těchto cementových směsí a v neposlední řadě je tu také významná úspora finanční.

Gerflor pokládka

Doporučení k pokládce: Podlahové krytiny Gerflor jsou vysoce kvalitní produkty, které jsou vyvíjeny s ohledem na dlouhou trvanlivost. Předpokladem pro uplatnění reklamace je dodržování následujících pravidel při pokládce. Podklad musí být hladký, pevný, suchý a čistý. Roli krytiny rozviňte minimálně 24 hodin před pokládkou. Podlahová krytina by neměla být instalována, pokud je teplota v místnosti nižší než 15°C. Přestože je Gerflor Home Comfort odolný vůči vlhkosti podkladové vrstvy, doporučujeme v její konstrukci použití vodě odolné stavební fólie. Pokládka na podlahové topení je možná, pokud na povrchu podkladové vrstvy nepřekročí teplota 28 °C. Pro dokonalou neprodyšnost použijte na spojích studeného sváru.

Lepení k podkladu:
Používejte vhodné lepidlo (asi 250 g/m2), jemně vrubovanou stěrku a na spoje studený svár. Při celoplošném lepení k podkladu musí být tento povrch dokonale hladký a rovný.

Volná pokládka:
Použijte oboustrannou lepicí pásku na okrajích a podél spojů pro perfektní a neviditelné slícování.

Renovace:
Díky svému zvláštnímu a patentovanému složení mohou být krytiny Gerflor Home Comfort instalovány přímo na většinu existujících podkladů.

Na dřevěné desky a keramické dlaždice:
Gerflor Home Comfort je možno přímo pokládat bez jakékoli přípravy podkladu. I při výskytu spár není nutné stěrkovat nebo jinak vyrovnávat podklad a to v případě, že jsou spáry u keramických dlaždic široké do 5 mm, hluboké do 1 mm a u dřevěných podlah maximálně 3 mm široké.

Na textilní krytiny (plstěné nebo propichované):
Gerflor Home Comfort je možné položit přímo přes stávající koberec a to díky vysoké odolnosti materiálu k protisku.

Na betonový povrch:
Gerflor Home Comfort může být volně položen, případně fixován bez jakékoliv další úpravy podkladu, nicméně hodně hrubý beton by měl být před pokládkou vyrovnán. Na krajích místnosti používejte oboustrannou lepící pásku.

Čištění a údržba

Počáteční čištění:
Před zahájením běžné údržby je nutné vyčistit podlahu od nečistot zapříčiněných vlastní pokládkou, případně další stavební činností. Odstraňte zbytky, zameťte a vysajte podlahu. Dále vytřete podlahu vlhkým mopem za použití studené vody s přídavkem neutrálního detergentu. Je-li to nutné, vodu s čistícím přípravkem si vyměňte za novou. Houževnaté skvrny odstraňte jemným hadříkem.

Údržba:
Volné nečistoty odstraňujte smetákem nebo vysavačem. Podlahu vytírejte vlhkým mopem.

Čištění
Četnost údržby závisí na stupni provozu a na druhu instalace. Umývejte podlahu mokrým mopem a vědrem se studenou vodou s neutrálním čistícím prostředkem.

Změna barvy
Všechny pružné podlahové krytiny mohou změnit svou barvu přenosem barviv. Změna barvy může být zapříčiněna kontaktem s živičnými látkami, pryskyřicemi, asfaltem, olejem, botami s podrážkou z černé gumy nebo gumovými kolečky.


Technické informace

Technické informace

Popis

Celková tloušťka EN 428 mm 4,20
Tloušťka nášlapné vrstvy EN 429 mm 0,35
Váha EN 430 g/m2 2400
Šířka role EN 426 cm 200 / 400
Délka role EN 426 bm ±20
Povrchová úprava PureClean
Protiplísňová a antibakteriální úprava -

Klasifikace

Specifikace produktu EN 653
Evropská klasifikace EN 685 třída 23-41
Hořlavost EN 13501-1 třída Cfl-s1
Opotřebení EN 653 skupina T

Provedení

Zvuková izolace EN ISO 717-2 dB 20
Hluková redukce v prostoru NF S 31 074 třída A
Rozměrová stabilita po vystavení teplu EN 434 % < 0,05
Tepelná vodivost EN 12524 W/(m.k) 0,25
Odolnost vůči bodovému zatížení EN 433 mm 0,40
Stálobarevnost EN 20 105 – B02 stupeň > 6

Záruka

Bytové prostory 15 let
Komerční prostory -

Dokumenty

Katalog PVC podlahových krytin Gerflor s textilní podložkou stáhnout
Kompletní katalog podlahových krytin Gerflor 2013 stáhnout
Záruční list CZ 2011/2012 stáhnout
Záruční list SK 2011/2012 stáhnout
Gerflor Home Comfort – prohlášení o vlastnostech stáhnout
ES prohlášení o shodě Home Comfort stáhnout
Doporučená lepidla Schönox stáhnout
Čistící přípravky stáhnout
Návod na údržbu stáhnout