Podlahy Blansko vinylové podlahy dřevěné plovoucí podlahy pokládka renovace parket

Rychlý kontakt:

 +420 704 200 300
  info@stylefloor.cz
specialisté na podlahy
ZAKUPTE SI VINYLOVOU PODLAHU OD NÁS A MY  VÁM JI ZDARMA POLOŽÍME 
PROČ SE ROZHODNOUT PRO DŘEVĚNOU PODLAHU?

Dřevěná podlaha je z přírodní materiál
Dřevěné podlahy vytvářejí hřejivý pocit domova
Dřevěná podlahy je příjemná na dotek a na chůzi
Široký výběr z barevných tónů a povrchových úprav dřevěných podlah vytváří – osobitý interiér

Třívrstvá struktura dřevěné podlahy – pro většinu druhů dřeva je stabilnější a ideální pro podlahové topení
Dřevěná podlaha má výborné tepelně izolační vlastnosti
Instalací dřevěné podlahy navýšíte hodnotu Vašeho domu či bytu
Zajímavá cena dřevěné podlahy Vás překvapí

Dřevěné podlahy vytvářejí hřejivý pocit domova

V naší nabídce dřevěných podlah naleznete velmi kvalitní podlahy nabízející vynikající poměr kvalita/cena, které přetvoří Váš domov či pracovní prostředí na útulné a jedinečné místo. Osobitý a hřejivý charakter dřevěné podlahy dodá každému interiéru neocenitelné kouzlo.

Plovoucí dřevěné podlahy vyžadují naši péči, kterou nám však vrací svým naprosto unikátním, živoucím charakterem. Nabízíme nejenom obvyklou nabídku plovoucích dřevěných podlah z dubu, jasanu a dalších oblíbených dřevin, ale též exotické dřevěné podlahy merbau, jatoba, wenge, teak atd. Vyberte si z různých druhů dřevin, povrchových úprav a zvyšte hodnotu svého domova.

Nabízené dřevěné podlahy jsou dvou či třívrstvé sendvičové konstrukce, a vynikají konstrukční stálostí. Tyto konstrukce jsou méně náchylné na tvarové změny v porovnání s masivní dřevěnou podlahou, a proto jsou ideální pro podlahové vytápění.
Dřevěné podlahy – instalace – plovoucí či lepená?

Plovoucí dřevěné podlahy jsou instalovány jednak jako plovoucí podlahy, či se lepí přímo na podklad za použití kvalitního flexibilního lepidla. Lepená dřevěná podlaha je ideální v kombinaci s podlahovým vytápěním. Technologie nalepování dřevěné podlahy vytvoří podlahu, která bude působit dojmem podlahy z masivního dřeva, a co víc, bude stejně tichá, avšak více stabilní než dřevěné podlahy z masivu.

Pro plovoucí instalace jsou dřevěné podlahy vybavené patentovaným systémem vyráběným např. švédskou společností Välinge Industry.
Garantujeme, že zámkový systém bez lepidla bude fungovat po celou dobu životnosti dřevěné podlahy. Hlavní výhodou tohoto systému je fakt, že plovoucí podlahy se dají rychle montovat a v případě nutnosti i demontovat.

Pokud si nejste stoprocentně jisti jakou instalaci dřevěné podlahy zvolit, či máte jakékoliv dotazy, rádi Vám poradíme. Přijďte se podívat k nám do showroomu a vyzkoušejte si, jaký typ pokládky dřevěné podlahy Vám bude vyhovovat.