Podlahy Blansko vinylové podlahy dřevěné plovoucí podlahy pokládka renovace parket

Rychlý kontakt:

 +420 704 200 300
  info@stylefloor.cz

vinylová podlaha Designline

Vysoce odolná vůči opotřebení

Elegantní design a snadná údržba

Dokonalý komfort při chůzi díky měkkému povrchu  Příjemná akustika a teplo od podlahy  Je vhodná na podlahové topení  Vysoce odolná podlaha vůči vodě a veškeré vlhkosti  Maximálně odolný povrch vůči opotřebení

specialisté na podlahy
ZAKUPTE SI VINYLOVOU PODLAHU OD NÁS A MY  VÁM JI ZDARMA POLOŽÍME 

Nabízíme vám špičkové vinylové podlahy Designline nejen pro Brno a  okolí,ale i Blansko, Tišnov, Žďár nad Sázavou …

Představujeme vám širokou nabídku kvalitních vinylových podlah značky  DESIGNline,kterou je možno pokládat plovoucím způsobem i přilepením k  podkladu,vinylová podlaha Designline vytvoří útulný domov dle vašich  představ. Jedná se o vinylové podlahy, které dokonale imitují dřevěnou  podlahu, kámen i dlažbu. Na rozdíl od dřevěné podlahy,laminátové podlahy  jsou odolnější a také vhodné do komerčních prostor. Vinylová podlaha  DESIGNline má základní kolekce TERRA  wood, TERRA round edge a TERRA  stone je vhodná do bytového sektoru.Speciální kolekci zaměřující se na  imitaci kamene je kolekce Designline NOBILE.Kolekce SELECT, PRESTIGE a  PRESTIGE Original mají své využití nejen v bytových prostorách, ale i v  komerčních prostorech. Všechny tři kolekce mají sražené hrany.

VINYLOVÉ PODLAHY DESIGNLINE CLICK

pokud hledáte kvalitní vinylové dílce  bez lepení, pak jste právě u nás na správné adrese .

Vinyl click

DL BACANA STARS,DL BACANA WOOD,DL LAGUNA KINGSIZE,DL LAGUNA  STARS,DL LAGUNA WOOD,
je speciální heterogenní podlahovina se zámkem.
Click systém umožňuje snadnou montáž i následnou demontáž bez porušení  či zašpinění původního podkladu. Jedná se o typ podlahoviny, kterou lze  instalovat i na ne “dokonale” připravený podklad, což je další rozdíl od  klasického vinylu lepeného, který musí mít podklad vždy dokonale  připravený.

 

DOPORUČUJEME:

Novinka pro rok 2013! Další z řady vinylových podlahovin  se zámkem Uniline! Kolekce LAGUNA KINGSIZE nabízí úžasné řešení vysoce  kvalitního vinylu, který na rozdíl od jiných zámkových systémů nemá jako  základ HDF desku, což umožňuje instalaci i v prostorách, kde hrozí únik  vody (zámky jsou vodotěsné). Click systémem umožňuje snadnou montáž i  následnou demontáž bez porušení či zašpinění původního podkladu. Jedná  se o další typ moderní podlahy bez lepení, což jen odráží současný  trend, kdy se na trhu prosazují systémy bez použití lepidel.

 

Laguna Kingsize jsou luxusní velkoformátové lamely o rozměru  150,5×23,5cm, všech 12 dekorů nádherně imituje dřevěné podlahy včetně  autentické povrchové úpravy a 100% přírodního vzhledu.

více informací open

Další z řady vinylových podlahovin se zámkem Uniline! Kolekce LAGUNA KINGSIZE nabízí úžasné řešení vysoce kvalitního vinylu, který na rozdíl od jiných zámkových systémů nemá jako základ HDF desku, což umožňuje instalaci i v prostorách, kde hrozí únik vody (zámky jsou vodotěsné).
Click systémem umožňuje snadnou montáž i následnou demontáž bez porušení či zašpinění původního podkladu. Jedná se o další typ moderní podlahy bez lepení, což jen odráží současný trend, kdy se na trhu prosazují systémy bez použití lepidel.

Laguna Kingsize jsou luxusní velkoformátové lamely o rozměru 150,5×23,5cm, všech 12 dekorů nádherně imituje dřevěné podlahy včetně autentické povrchové úpravy a 100% přírodního vzhledu.

Designové vinylové podlahy DESIGNline pro celoplošné lepení

Proměňte běžný prostor v nadčasový designový interiér za pomoci vinylových podlah. Vyberte si vysoce odolné PVC podlahy v kolekci DESIGNline, věrně imitují pravé dřevo, kámen a travertin.
Podlahy určené do domácnosti
 Exotický a exkluzivní vzhled vinylové podlahy v imitaci dřeva  Vinylové podlahy v designu dlaždic Unikátní technologie zaoblených hran pro autentický vzhled
Podlahy určené do komerčních prostor, ale také do domácnosti
 Exkluzivní design PVC podlahy podobě dřeva v atraktivní XL velikosti  Výjimečný design PVC podlahy v imitaci dlažby pro komerční prostory Unikátní technologie zaoblených hran pro autentický vzhled

Plovoucí vinylové podlahy DESIGNline Connect

Velmi odolná PVC podlaha s patentovaným zámkovým spojem umožňuje snadnou a rychlou pokládku bez lepení. Vyberte si plovoucí vinylové podlahy DESIGN LINE Connecta Váš interiér v mžiku proměníte v exkluzivní prostor.
Podlahy určené do domácnosti
 Exkluzivní výběr dřevěných dekorů  Dokonalý  design kamene
Podlahy určené do komerčních prostor, ale také do domácnosti
Exkluzivní nabídka dřevěných dekorů Profesionální design do komerčních prostor