Podlahy Blansko vinylové podlahy dřevěné plovoucí podlahy pokládka renovace parket

Rychlý kontakt:

 +420 704 200 300
  info@stylefloor.cz
specialisté na podlahy
ZAKUPTE SI VINYLOVOU PODLAHU OD NÁS A MY  VÁM JI ZDARMA POLOŽÍME 

Čistící prostředky na podlahy Dr. Schutz

Čistící a ochranné prostředky na podlahy jsou základem pro kvalitně ošetřenou a dlouho čistou podlahu. Nabízíme Vám přípravky pro čištění, údržbu a oživení podlah od ověřených výrobců jako jsou Dr. Schutz. Vyberte si ten správny čistící prostředek pro Vaši podlahu.

CC-Základní čistící přípravek R

CC-Základní čistící přípravek R

Pro základní čištění a pro čištění po ukončení stavebních prací u přírodního linolea, PVC, CV a kaučukových podlahovin. Odstraňuje staré vrstvy ošetřovacích prostředků, zbytky lepidel apod. Pro materiál šetrná pH-hodnota.

Spotřeba: 10 l = 100–200 m2 pH-hodnota: 10,0

CC-Mat-3000PU

CC-Mat-3000PU

Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Díky speciální polymerní kombinaci je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální také pro ošetřování a denní čištění elastických podlahovin v domácnosti. Matná optika. Protiskluzný.

Spotřeba: 750 ml = 15 m2 pH-hodnota: 8,5 Stupeň lesku: 10–15

CC-Lesk-3000PU

CC-Lesk-3000PU

Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Díky speciální polymerní kombinaci je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální také pro ošetřování a denní čištění elastických podlahovin v domácnosti. Lesklá optika. Protiskluzný.

Spotřeba: 750 ml = 15 m2 pH-hodnota: 8,0 Stupeň lesku: 45–50

CC-PU-čistič

CC-PU-čistič

Ideální čistící přípravek pro čištění po ukončení stavebních prací a pro denní čištění těch elastických podlahovin (PVC, CV, linoleum apod.), které jsou ošetřeny CC-PU-ochrannou vrstvou nebo mají výrobní PU-povrchovou úpravu. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští nečistoty a tuky.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2 pH-hodnota: 9,5

CC-R 1000-čistící přípravek

CC-R 1000-čistící přípravek

Pro běžné čištění a ošetřování elastických podlahovin. Působí protiskluzně, odpuzuje nečistoty a je antistatický. Splňuje požadavky DIN 18032 pro údržbu sportovních povrchů. Možno zalešťovat a používat v čistících automatech.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2 pH-hodnota: 9,5

CC-Elatex

CC-Elatex

Univerzální odstraňovač skvrn pro odstraňování rýh od gumových podpatků a tvrdošíjných skvrn, jako např. zbytky lepidel, barvy apod.

pH-hodnota: 7,5

CC-Přípravek na čištění laminátu

CC-Přípravek na čištění laminátu

Šetrný neutrální čistící přípravek pro běžné čištění všech laminátových podlahovin a všech laminátových povrchů. Odsouhlasen na všechny Click-lamináty. Doporučuje EPLF (asociace evropských výrobců laminátových podlah).

Spotřeba: 750 ml = 750 m2 pH-hodnota: 7,5

CC-Přípravek na impregnaci spár

CC-Přípravek na impregnaci spár

Ideální ochrana spojů pro všechny laminátové, lakované dřevěné a korkové podlahy. Chrání podlahu před vodou a vnikem vlhkosti do oblasti spojů.

Spotřeba: 250 ml = 40 m2

CC-Péče o parkety

CC-Péče o parkety

Čistící přípravek bez rozpouštědel pro čištění po ukončení stavebních prací a pravidelné běžné čištění všech lakovaných dřevěných podlah a parket.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2 pH-hodnota: 9,5

CC-Lesk na parkety

CC-Lesk na parkety

Pro ošetření všech lakovaných parket a dřevěných podlahovin. Ošetřuje a chrání nové parkety hedvábně lesklým ochranným filmem, starým parketám propůjčuje opět nový lesk. Obzvláště vhodný pro parkety lakované hedvábně lesklým lakem.

Spotřeba při jednom nátěru: 750 ml = 35 m2 pH-hodnota: 8,0 Stupeň lesku: 40–45

CC-Mat na parkety

CC-Mat na parkety

Pro ošetření všech lakovaných parket a dřevěných podlahovin. Ošetřuje a chrání parkety hedvábně matným ochranným fi lmem. Obzvláště vhodný pro parkety lakované matným lakem.

Spotřeba při jednom nátěru: 750 ml = 35 m2 pH-hodnota: 8,0 Stupeň lesku: 20–25

CC-Péče o korek

CC-Péče o korek

Pro ošetření a běžné čištění a ošetřování všech lakovaných korkových podlahovin. Ošetřuje a chrání nový korek a starým korkovým podlahám propůjčuje opět nový hedvábný lesk.

Spotřeba při jednom nátěru: 750 ml = 35 m2 pH-hodnota: 8,0 Stupeň lesku: 40–45

CC-Péče o voskované povrchy

CC-Péče o voskované povrchy

Čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná ošetřovací síla na bázi přírodních vosků. Po vyleštění má podlaha pěkný hedvábný lesk. Testován a povolen – Norbert Strehle, Institut für Fußbodentechnik, Koblenz.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2 pH-hodnota: 6,5

CC-Péče o kámen

CC-Péče o kámen

Pro ošetření a běžné čištění všech podlahovin z přírodního a umělého kamene. Povrch zůstane protiskluzný, odpuzuje nečistoty a obdrží hedvábně matný lesk.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2 pH-hodnota: 9,5

CC-Univerzální čistič K

CC-Univerzální čistič K

Čistí všechny vodě odolné povrchy v kuchyni, koupelně, toaletách, přírodní kůži i koženku, kovové díly, okna, sklo, zrcadla, markýzy, žaluzie, zahradní nábytek. Myje nádobí a sklo, čistí vše v autě vevnitř a venku.

Spotřeba: 750 ml = 750 m2 pH-hodnota: 8,0